Luboš Krčmář

SNP 1348, 564 01 Žamberk, tel.: 465 612 077


Žaluzie Krčmář - Žamberk

Jméno a příjmení:

Telefon: **

E-mail: **

Dotaz: *

* Povinná položka
** Alespoň jedna položka

Sítě proti hmyzu - pevný rám, Žamberk, Vysoké Mýto, Choceň, Vamberk a další okolí.

 

Sítě v pevném rámu

Typ A

Síť s úzkým hliníkovým rámem 19 x 10 mm v barvě bílé,hnědé nebo imitace dřeva vhodná na menší rozměry oken. Síťovina je vyrobena ze skelných vláken potažených plastem v barvě šedé.

Montáž se provádí pomocí otočných plastových obrtlíků k rámu okna z exteriéru. Vyměřuje se šířka a výška světlosti okenního rámu, ke které je nutno přičíst šířku profilu (19 mm).
 

Typ B

S hliníkovým rámem 25 x 10 mm v barvě bílé nebo hnědé,imitace dřeva vhodná na všechny typy oken. Síťovina je vyrobena ze skelných vláken potažených plastem v barvě šedé.
 

 

Typ C

 S lemem-hlinikovým rámem 25 x 10 mm v barvě bílé nebo hnědé,imitace dřeva vhodná na všechny typy oken. Síťovina je vyrobena ze skelných vláken potažených plastem v barvě šedé.

 

Typ H

Kvalitní dveřní sít' v pevném hliníkovém rámu 52 x 16 mm. Poloha středové příčky je volitelná.
Barva rámu: bílá, hnědá, imitace dřeva
Barva sítě: šedá, černá
Montáž do okenního rámu na panty, pomocí šroubů. Je možné volit mezi panty samozavíracími (napružené) a nesamozavíracími. Možné je taképrovedení s vnějšími rohy. Ve standardním provedení se dodává jeden magnetický zámek. Na přání lze dodat i více magnetických zámků.
 

 

Novinky

Na žaluzie, rolety, markýzy, bezpečnostní dveře, vrata i mříže se zaměřujeme už několik let. Nabízíme různé typy žaluzie – vertikální, horizontální, dřevěné i jiné. Spolupracujeme s osvědčenými dodavateli, zaměstnáváme spolehlivé a zručné řemeslníky, kteří vám žaluzie namontují.

Kontakt

Žaluzie Luboš Krčmář 
IČ: 486 07 771 Podnikatel registrován u městského úřadu v Žamberku. 

SNP 1348, 564 01 Žamberk

clona@tyhan.cz 

Mobil: 602 412 012  
Nouzový kontakt: 602 660 400

Provozováno CMS / E-shop (c)2023 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies