Luboš Krčmář

SNP 1348, 564 01 Žamberk, tel.: 465 612 077


Žaluzie Krčmář - Žamberk

Jméno a příjmení:

Telefon: **

E-mail: **

Dotaz: *

* Povinná položka
** Alespoň jedna položka

Žaluzie, Rychnov nad Kněžnou, Vysoké Mýto, Žamberk, Choceň, Jablonné nad Orlicí, Králíky - horizontální, interiérové.

 

Interiérové - dřevěné

Dřevěné žaluzie jsou jedním z nejluxusnějších prvků na trhu stínění. Trend užití přírodních materiálů si nachází stále více příznivců. Bambus je travina, jejíž neobyčejné vlastnosti a vzhled se daří zúročit při výrobě nábytku í podlah, a nejnověji i při výrobě žaluzií. Vysoký obsah křemíku zaručuje pružnost a tvrdost. Čtyřnásobné válcované lakování s dvojitou povrchovou "anti UV" úpravou zaručují dlouhodobou stálobarevnost.

Lamela pro výrobu žaluzií je tenká (tenčí než podobná použitá pro výrobu dřevěných žaluzií), lehká, neuvěřitelně pružná, přitom tvrdá a odolná. Nejde o masiv. Lamela je spojena lepením, kterým je docíleno maximální tvarové stálostí. Lamela se nekroutí, neprohýbá. Sám materiál napovídá, že tyto žaluzie je možno použít i ve vlhkostně a teplotně nestabilních, avšak větraných prostorách (WC, koupelny, zimní zahrady).

Malý nábal lamel a exkluzivní vzhled dávají těmto žaluziím velkou šanci uplatnit se pří tvoření moderních interiérů.

Samozřejmostí jsou interiérové žaluzie s atypickým konstrukčním řešením.

 

  

   

 

Exteriérové

Exteriérové žaluzie jsou vhodné nejen pro velké stavby a objekty jako jsou školy, nemocnice, firemní sídla, úřady ,ale jsou ideální i pro rodinné domy.

Speciálně pro počítačová pracoviště , kde je problém s reflexí na obrazovkách monitorů je použití exteriérových žaluzií nejlepším řešením.


 

 

 

 

Novinky

Na žaluzie, rolety, markýzy, bezpečnostní dveře, vrata i mříže se zaměřujeme už několik let. Nabízíme různé typy žaluzie – vertikální, horizontální, dřevěné i jiné. Spolupracujeme s osvědčenými dodavateli, zaměstnáváme spolehlivé a zručné řemeslníky, kteří vám žaluzie namontují.

Kontakt

Žaluzie Luboš Krčmář 
IČ: 486 07 771 Podnikatel registrován u městského úřadu v Žamberku. 

SNP 1348, 564 01 Žamberk

clona@tyhan.cz 

Mobil: 602 412 012  
Nouzový kontakt: 602 660 400

Provozováno CMS / E-shop (c)2023 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies